Size bir telefon kadar yakınız
0536 470 00 89
Dil Seçin
trende

Sincan Oto Aksesuar

22.09.2021
241 görüntülenme
Sincan Oto Aksesuar

Sincan Oto Aksesuar

Oto aksesuar, otomobil vb. araçların tümünde ortak olarak kullanılan, araçların konfor, güvenlik, dış ve iç görüntüsünü daha üst seviyelere taşıyan tüm ürünlerdir.

Araç için kullanılan araba aksesuarları araç içi oto aksesuar ve araç dışı oto aksesuar olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır.

Sincan Aksesuar

Araç içi oto aksesuarlar, araçların iç kısımlarında yapılan güncelleme ve tasarımsal ürünlerdir. Torpido şeritleri, direksiyon kılıfları, telefon ve tablet tutacakları, dikiz ayna süsleri, torpido halıları vb. tüm iç aksesuarlar, araç içi oto aksesuar kategorisine girer.

Sincan Araç Aksesuarları

Araç dışı oto aksesuar ürünleri için örnek vermek gerekirse, tampon ekleri, difüzör, far ampülleri, krom şeritler, cam filmleri vb. araç dışı aksesuar ürünleri verilebilir. Araç içi aksesuarlar direk monte edildiği gibi, araç dışı birçok aksesuar da basit şekilde monte edilebilmektedir. Lastik kategorisinde yer alan jant kapağı çeşitleri, bijon kapakları, jant göbeği kapak etiketleri çok kolay şekilde uygulanabilen oto aksesuar ürünlerindendir.

Sincan Araba Aksesuarları – Sincan Oto Aksesuar

Otomobillerini çok seven araç sahipleri kendi araçlarını daha estetik görmek ve farklılık katmak ister. Bu sayede hem araçlarının görünümünü daha güzel olur hem de araçları çok daha konforlu bir hal alır. Oto Aksesuar ürünleri günümüzde bütün otomobiller için standart olmaktan çıkıp, aracın markasına göre imal edilmesi ile birlikte otomobilleri için aksesuar kullanan kitle git gide arttı.

Sincan Uygun Oto Aksesuarcı – Sincan Oto Teyp – Sincan Oto Döşeme

Aracınıza alacağınız en uygun ve en hesaplı aksesuarı belirlemek ve için internetten faydalanabilirsiniz. Aracınıza yönelik araştırmalar yapıp, en hesaplı aksesuarları seçmeniz mümkün. Oldukça geniş bir yelpazede satılan otomobil aksesuarlarını bizler sizler için genel bir şekilde derledik.

Sincan Oto Aksesuar – Sincan Tarihçesi

Sincan’ın ilk yerleşik tarihi ve uğradığı değişimler hakkında belgeye dayanan kesin bilgiler bulunmamaktadır. Sincan ile ilgili ilk belge 31.12.1892 tarihinde İstanbul-Bağdat tren yolunun Sincan köyünden geçmesi ile başlar. Sincan çevresinde yapılan bazı kazılarda Selçuklulara ait eserlerin bulunması XI. yüzyılda Sincan ve çevresinde yerleşim olduğuna dair önemli ipuçları vermektedir. 1926 yılı Devlet Demir Yolları Arşivlerinde “hattın devamında 8–10 hanelik bir köy, hatta yakın olan bir de cami var” şeklinde yazılmaktadır.

Sincan Araba Aksesuarları – Sincan Araba Döşemesi

Cumhuriyetin ilk yıllarında 28 hane ve 1 mescitten ibaret olan Sincan 1935 yılında yapılan nüfus sayımında 305 kişi olarak tespit edilmiştir. Sincan’ın bilinen tarihi ise 1936 yılında Ankara Valiliği tarafından örnek köy olarak planlanıp, 1939 yılında ise Romanya’dan gelen 100 göçmen ailenin yerleştirilmesi ile başlamaktadır. 1950 yılına gelindiğinde nüfusu 1.258 kişiye ulaşmıştır.

Sincan İstanbul-Ankara tren yolu ile Ankara-Beypazarı-Ayaş Devlet Karayolu üzerinde olması sebebiyle kısa zamanda hızlı bir şekilde gelişmiş olup, buna paralel olarak 1956 yılında Yenimahalle ilçesine bağlı Bucak Merkezi’ne dönüştürülmüş ve aynı yıl içinde de Belediye teşkilatı kurulmuştur. 30.11.1983 tarih ve 2963 sayılı yasa ile Sincan ilçe haline dönüştürülmüştür. Bakanlar Kurulu’nun 08.03.1988 gün ve 88/12721 sayılı kararı ile Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırları içine alınmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZIN